نرم افزار تضمین معاملات

کسب عنوان پرفروش ترین نرم افزار مهندسی؛ افتخاری دیگر و حاصل اطمینان شما 

با توجه به عدم شفافیت نسبی آیین نامه تضمین معاملات دولتی مورد استفاده در سال های قبل، مطلبی با عنوان محاسبه مبلغ تضمین شرکت در مناقصه در تاریخ ۱۳۹۲/۱۲/۱۷ در وب سایت رسمی مسعود علامه منتشر و برنامه ساده ای برای محاسبه سریع مبلغ تضمین شرکت در مناقصه ارائه گردید که با استقبال پُر شور و بی مانند کاربران محترم (بالغ بر سیزده هزار مرتبه دانلود) مواجه گردید.

لذا، با توجه به تصویب نامه هیات محترم وزیران به شماره ۱۲۳۴۰۲/ت ۵۰۶۵۹ ه مورخ ۹۴/۰۹/۲۲ در خصوص آیین نامه تضمین معاملات دولتی و الزام استفاده از آئین نامه تضمین معاملات دولتی در عموم معاملات (مناقصه و …) دولتی، جدول و برنامه مورد اشاره از اعتبار ساقط است. از این رو، با همکاری شرکت معظم فناوران طرح اریکه، برنامه ای جامع برای محاسبه انواع تضمین در معاملات دولتی شامل تضمین ارجاع به کار (تضمین شرکت در مناقصه)، تضمین انجام تعهدات، تضمین پیش پرداخت و تضمین حُسن اجرای کار برای انواع مختلف معاملات طراحی و از این طریق جهت استفاده علاقمندان ارائه می گردد. (استفاده از نرم افزار تضمین رسمی بسیار ساده و سریع است)

خرید و دانلود آنلاین :

جهت خرید نرم افزار بصورت آنلاین بر روی گزینه خرید کلیک نمایید. فایل فشرده دانلود برنامه به حجم حدود یک مگابایت پس از خرید آنلاین، بصورت خودکار برای شما نمایش داده می شود و نسخه ای از آن نیز به ایمیل شما ارسال می گردد. خواهشمند است جهت برخورداری از خدمات پشتیبانی و دریافت بروزرسانی ها نام و نام خانوادگی و ایمیل معتبر و صحیح وارد نمایید.

خرید و دانلود فوری آنلاین از طریق درگاه معتبر بانک ملت و کارپرداز زرین پال (قابل قبول برای کارت کلیه بانک ها) :

با توجه به بروزرسانی نرم افزار برای سال ۹۶، تا اطلاع بعدی امکان خرید وجود ندارد.

 

توجه :

  • نرم افزار تضمین ۹۴ بر پایه حد نصاب معاملات مصوب سال ۹۴ است.
  • نرم افزار تضمین ۹۵ بر پایه حد نصاب معاملات مصوب سال ۹۵ است و برای تسهیل استفاده کاربران محترم، فاقد رمز عبور و با قابلیت استفاده پرتابل است.

تصاویر محیط نرم افزار :

Untitled-1Untitled-2Untitled-4Untitled-3

مطالب مرتبط

دیدگاه بگذارید

5 دیدگاه ها فعال "نرم افزار تضمین معاملات"

اطلاع از
avatar
ترتیب دیدگاه ها:   جدیدترین | قدیمی ترین | بیشترین امتیاز
کاج آبادی
بازدید کننده

من نرم افزار تضمین خریدم ولی باز نمیشود. با چه برنامه ای باز میشود؟

کاج آبادی
بازدید کننده

سلام
من نرم افزار تضمین را خریدم ولی باز نمیشود. با چه برنامه ای باید آن را run کنم؟

trackback

I’ll take care of it.

wpDiscuz
Top