قوانین و مقررات

قوانین و مقررات پرداخت:

با توجه به گسترش خدمات و گستره وسیع مخاطبانی که برای کیفیت خدمات دریافتی اهمیت بسزایی قائل هستند، وب سایت رسمی مسعود علامه به منظور حفظ و بهبود کیفیت خدمات ارائه شده و همچنین جلوگیری از هرگونه استفاده و بهره برداری غیر قانونی از مطالب و محتوای منتشر شده، در برخی مطالب و محتوای اختصاصی که متاسفانه پیش از این توسط سایر وب سایت ها بدون ذکر منبع و کسب اجازه بصورت تجاری ارائه می شد، از زمستان ۱۳۹۴ خدمات پرداخت آنلاین را بصورت کاملا ایمن و سریع محیا نموده است.

شایان ذکر است که خدمات پرداخت آنلاین از طریق سامانه پرداخت آنلاین امن زرین پال و با استفاده از درگاه بانک ملت بصورت کاملا ایمن و سریع صورت می پذیرد. لذا پس از انتقال به درگاه بانک ملت و در بخش وب سایت پذیرنده، نام سامانه زرین پال درج گردیده است که بدینوسیله صحت و امنیت سامانه فوق به اطلاع می رسد. در انتها به اطلاع می رساند، در صورت هرگونه ابهام می توانید با ارسال دیدگاه در همین بخش، پاسخ خود را در اسرع وقت دریافت نمایید.

شایان ذکر است، مراحل مربوط به اخذ مجوزهای نشر برخط از وزارت ارشاد اسلامی و متعاقب آن نماد اعتماد الکترونیکی در حال انجام است و پس از اخذ نماد اعتماد، کلیه پرداخت ها با استفاده از درگاه سایر بانک های معتبر نیز قابل انجام خواهد بود.

قوانین و مقررات تبلیغات:

– تبلیغ نمی بایست قوانین حاکم بر کشور ایران را نقض نماید.

– تبلیغ نمی بایست دارای عناوین و موضوعات تحریک‌‌آمیز قومی و یا توهین به اشخاص و گروه‌های حقیقی و حقوقی باشد.

– لینک های خروجی تبلیغات بصورت nofollow قرار می گیرند تا از دیده شدن توسط موتورهای جستجو و افت سئوی این وب سایت جلوگیری شود.

– درصورت تغییر در ماهیت سایت آگهی دهنده در زمان نمایش آگهی در سایت، بدون هماهنگی و یا هر موردی که به نحوی سوء استفاده از تبلیغات در وب سایت شخصی مسعود علامه باشد نمایش آگهی بلافاصله و بدون اخطار قطع خواهد شد و این وب سایت هیچ مسئولیتی در قبال عودت وجه ندارد.

– در صورتی که دستور قضائی یا اخطاری توسط نهادهای قضایی یا نظارتی نسبت به حذف یک آگهی به مسئول سایت ابلاغ شود، آگهی فوق از سایت حذف شده و مسئولیت خسارت یا موارد حقوقی آن بر عهده آگهی دهنده خواهد بود.

– قبل از سفارش آگهی، آدرس وب سایت یا محصولی را که مایل به تبلیغ آن هستید در اختیار ما قرار دهید تا آن را از جهت تطابق با قوانین سایت مورد بررسی قرار دهیم.

– بیشینه حجم بنرهای (gif) برابر ۴۰ کیلوبایت است.

– حداکثر زمان سفارش آگهی جهت نمایش به مدت ۳ ماه است.

– لینک بنر باید مستقیم به وب سایتی باشد که قصد تبلیغ آن را دارید.

– هزینه ی هر سفارش می بایست به صورت یکجا و قبل از درج بنر در وب سایت پرداخت شود.

– پرداخت آنلاین هزینه ی سفارش از طریق این وب سایت در حال حاضر وجود ندارد.

– تبلیغات از ساعت ۱ بامداد روز بعد از صدور تاییدیه پرداخت جهت نمایش در سایت قرار می گیرد.

– این وب سایت هیچگونه مقدار کلیک و ورودی به وب سایت مورد نظر مشتری را تضمین نمی نماید.

– قوانین این صفحه ممکن است در گذر زمان و بدون هیچ هماهنگی قبلی تغییر کند و کم یا زیاد شود.

– آگهی دهنده در قبال محتوای تبلیغ خود کاملاً مسئول بوده و چنانچه منجر به ضرر و زیان و یا شکایت از جانب کاربران به واسطه خدمات نا مطلوب تبلیغ شده در سایت شود، وب سایت شخصی مسعود علامه مختار است تا زمان پاسخگویی آگهی دهنده، نمایش تبلیغ را به صورت معلق در آورد.

– در طول دروه تبلیغ، آگهی دهنده حق تغییر محتوای صفحه لینک داده شده به گونه ایی که متفاوت با آنچه در شروع دوره تبلیغ خود باشد را ندارد.

– در صورت قطع سرویس دهی وب سایت شخصی مسعود علامه (Down Time)، میزان قطع بودن به دوره تبلیغ آگهی دهنده اضافه خواهد شد.

مواردی که از درج آگهی آن ها معذور هستیم:

– تبلیغات شبکه ها و سایت های کسب در آمد براساس کلیک (Pay Per Click) یا همکاری اشتراکی گروههای ایمیل (مانند گروه های یاهو) و هر گونه بانک اطلاعات ایمیل ها و شیوه های جذب ایمیل کاربران یا ارسال ایمیل به صورت انبوه

– شبکه ها و هرگونه سایت مرتبط با تجارت هرمی

– سایت هایی در زمینه انتشار موزیک و یا فیلم های غیر مجاز یا بدون مجوز از وزارت ارشاد فعالیت می کنند.

– هرگونه آگهی و تبلیغی که باعث وهم بازدیدکنندگان و ارائه اطلاعات غیر واقعی به کاربران سایت شود.

– سایت هایی که به نحوی محتوای سایت های فیلتر شده توسط نهادهای ناظر بر اینترنت در ایران در اختیار کاربران قرار می دهند یا آن ها را تبلیغ می کنند.

– بنرهایی که از تصاویر ترسناک یا دلخراش استفاده می کنند و همچنین هرگونه بنری که از تصاویر زنان استفاده ابزاری کرده باشد.

– هرگونه آگهی که کاربر را مستقیماً به صفحه یا فرمی هدایت کند که اطلاعات کاربر مانند نام، ایمیل یا تلفن وی را دریافت کند.

– تبلیغ فروشگاه های، فروش محصولات زناشویی، روش های عبور از فیلتر و محصولات غیر مجاز

– تبلیغ فروشگاه هایی که به فروش محصولات تقلبی و جعلی با ارائه اطلاعات غیر واقعی می پردازند.

قوانین و مقررات بهره برداری و انتشار مطالب:

انتشار غیر تجاری کلیه مطالبی که در انتهای آن مطلب به صراحت اجازه انتشار ذکر گردیده باشد، با ذکر منبع و درج لینک مستقیم به مطلب در وب سایت رسمی مسعود علامه، مجاز بوده و مورد توصیه است. در سایر موارد هرگونه انتشار، کپی کاری، استفاده تجاری و غیرتجاری و مواردی از این دست بهر صورت ممنوع و غیرمجاز است و پیگرد قانونی دارد.

همچنین هرگونه انتشار هر یک از مطالب و خدمات مربوط به بخش خدمات با پرداخت، اکیدا ممنوع و غیرمجاز بوده و پیگرد قانونی دارد.

Top