نرم افزار آموزش ثبت شرکت

Logo

نرم افزار آموزش ثبت رسمی شرکت توسط شرکت معظم فناوران طرح اریکه تهیه و به منظور شفاف سازی روند کامل ثبت شرکت برای افرادی که قصد ثبت شرکت و راه اندازی کسب و کار خود را دارند، ارائه می شود. شایان ذکر است، شرکت فناوران با بیش از هفت سال سابقه و ارائه خدمات ثبت هزاران شرکت رسمی در ایران و صد ها شرکت در اروپا و بالاخص انگلستان، بنا را بر مساوات و برابری حقوق عامه جامعه در دستیابی به امکانات با هزینه ناچیز قرار داده و در اقدامی موثر و با ارائه این آموزش، هزینه های گزاف ثبت شرکت را برای عموم مردم بصورت کامل تقلیل داده است.

در نرم افزار آموزش ثبت شرکت، ثبت یک شرکت سهامی خاص و مسئولیت محدود بصورت گام به گام در زمانی کمتر از یک ساعت بصورت کاملا مصور و البته با حجمی بسیار پایین آموزش داده می شود. یکی از ویژگی های این نرم افزار، آموزش تمامی نکات و جزئیات حقوقی و فنی در مورد ثبت شرکت های رسمی است که در هیچ منبع دیگری وجود ندارد. همچنین، تمامی مستندات مورد نیاز شامل اساسنامه، تقاضا نامه، شرکت نامه، صورت جلسات و … به صورت کامل پیوست این نرم افزار هستند و کاربرد و نحوه تکمیل آنها نیز در نرم افزار بصورت عملی آموزش داده می شود.

با استفاده از این آموزش، بدون نیاز به هیچگونه مراجعه به هیچ مرجع ثبتی از جمله اداره ثبت یا … و همچنین بدون نیاز به کمک و مشورت از هیچ شخص ثالثی، می توانید بدون داشتن اطلاعات قبلی در مورد ثبت شرکت، بسادگی و بصورت آنلاین شرکت خود را طی زمانی کمتر از یک ساعت در سامانه ثبت شرکت های رسمی ایران به ثبت برسانید ! فقط با هزینه ده هزار تومان شرکت خود را بصورت کاملا قانونی و از طریق سامانه ثبت شرکت ها، ثبت نمایید. این درحالیست که کلیه شرکت ها و موسسات خصوصی هزینه های چند صد هزار تومانی برای خدمات ثبت شرکت اخذ می نمایند! همچنین، افرادی که به دنبال شغلی پر درآمد و سودآور هستند، می توانند با خرید نرم افزار آموزش ثبت شرکت و فراگیری مراحل ثبت شرکت در زمانی بسیار کم، نسبت به راه اندازی موسسه خدمات ثبت شرکت برای سایرین متقاضیان اقدام نمایند و از این طریق با اخذ حق الزحمه چند صد هزار تومانی جهت ثبت هر شرکت، درآمد هنگفتی کسب کنند.

خرید و دانلود آنلاین :

جهت خرید نرم افزار بصورت آنلاین با مبلغ فقط ۱۰۰۰۰ تومان (ده هزار تومان) بر روی گزینه خرید کلیک نمایید. فایل فشرده دانلود برنامه به حجم حدود ۱۴ مگابایت پس از خرید آنلاین، بصورت خودکار برای شما نمایش داده می شود و نسخه ای از آن نیز به ایمیل شما ارسال می گردد. خواهشمند است جهت برخورداری از خدمات پشتیبانی و دریافت بروزرسانی ها نام و نام خانوادگی و ایمیل معتبر و صحیح وارد نمایید.

خرید و دانلود فوری آنلاین از طریق درگاه معتبر بانک ملت و کارپرداز زرین پال (قابل قبول برای کارت کلیه بانک ها) :

فروش این محصول تا اطلاع بعدی صورت نمی گیرد. جهت اطلاعات بیشتر می توانید با واحد خدمات و مشاوره به شماره ۰٩۱۶٩۴۰۰۴۴۶ تماس خاصل نمایید.

تصاویر محیط نرم افزار :

4321

مطالب مرتبط

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه می گذارد

اطلاع از
avatar
wpDiscuz
Top