ژورنال های مهندسی عمران ۲۰۱۵

پیرو انتشار مطلب ژورنال های مهندسی عمران در اسفند ماه ۱۳۹۲ و استقبال کم نظیر علاقمندان محترم، لیست به روز رسانی شده ژورنال های معتبر رشته مهندسی عمران جهت استفاده دانشجویان و پژوهشگران گرامی تهیه و بدین طریق ارائه می گردد.

این فهرست، بالغ بر ۲۶۰ ژونال معتبر و فعال در رشته مهندسی عمران را بر اساس رتبه بندی سال ۲۰۱۵ معرفی می نماید. شایان ذکر است، وب سایت رسمی مسعود علامه بصورت کاملا انحصاری فهرست ژورنال های مهندسی عمران را تهیه و هر ساله منتشر می نماید. البته بزودی و در مطلبی مستقل فهرست ژونال های معتبر سایر رشته ها نیز ارائه می گردد.

جهت دسترسی و استفاده از وب سایت هر ژورنال می توان به سادگی عنوان یا ISSN ژورنال مورد نظر را در مرورگر جستجو و اطلاعات مربوط جهت انتشار مقاله را پیدا نمود. در لیست ژورنال های ISI مهندسی عمران اطلاعاتی همچون شاخص SJR و H Index، تعداد کلیه مقالات منتشره در آخرین سال، تعداد کلیه مقالات منتشره ۳ سال اخیر، تعداد رفرنس های مقالات، کلیه استنادهای ۳ سال اخیر، کلیه مقالات قابل استناد ۳ سال اخیر، نسبت استناد به تعداد مقالات ۲ سال اخیر، نسبت رفرنس به مقاله ۲ سال اخیر و کشور میزبان ژورنال وجود دارند.

درصورتی که ژورنال دیگری را در نظر دارید و یا به دنبال ژورنال مناسبی برای رشته و گرایش خاص خود هستید، در قسمت نظرات اطلاع رسانی کنید تا در صورت امکان راهنمایی مورد نیاز صورت گیرد. طبق رسم این وب سایت، انتشار این مطلب با معرفی و درج لینک منبع کاملا مجاز و مورد توصیه است.

جهت دریافت، روی عنوان فایل کلیک راست کرده و گزینه Save Link As را انتخاب نمایید.

لیست ژورنال های ISI مهندسی عمران 2015
لیست ژورنال های ISI مهندسی عمران 2015
Journal-List-Civil-Engineering-2015-www.masoudallameh.com_.pdf
88.7 KiB حجم
576 تعداد دانلود
اطلاعات بیشتر...

مطالب مرتبط

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه می گذارد

اطلاع از
avatar
wpDiscuz
Top