رونمایی و معرفی سایت

مدت ها از زمانی که برای اولین بار تصمیم گرفتم فعالیتی در فضای مجازی داشته باشم می گذرد. سال ها پیش، دست کم ۱۰ – ۱۵ سال می شود. بهرحال، از همان ابتدا ثبت وب سایتی شخصی بصورت جامع و ایده آل را در ذهن داشتم و حتی بارها با سرویس دهندگان مختلف خارجی و داخلی این پروژه را شروع کردم ولی به اتمام نرساندم. اما چرا؟

مشخصا همیشه این موضوع برای من آزار دهنده بوده است که با هویتی واقعی نوشته ای را در فضایی که همگان به آن دسترسی دارند منتشر کنم و با گذشت زمان و بلوغ فکری بیشتر از انتشار آن نوشته پشیمان شوم. مدت زمانیست اما، فکر می کنم به ثبات کافی عقاید، افکار و رویه زندگی رسیده ام. پس در این برهه صبر جایز نبود و ماحصل تا به اینجا چیزی ست که می بینید.

ناگفته مشخص است، هر نوشته ای در هر زمینه و موضوعی که در این وب سایت شخصی درج و منتشر شود، فقط بازگو کننده نظرات و عقاید شخصی من است و بنده در همین اولین نوشته؛ به اطلاع می رسانم که ممکن است برخی نوشته هایم خصوصا در دسته اجتماعی برای بعضی عقاید، تند و بی ملاحظه قلمداد شود ولی اینجا محیط امن انتشار افکار و هویت من است و طبق منشور آزادی بیان و حقوق بشر و منشور حقوق شهروندی ایرانیان، خط قرمز بعضی ها را خط قرمز خود نمی دانم.

عمده مطالبی که درج می شوند شامل مورادی مثل نوشته های روزمره، مطالب خاص مهندسی عمران، اوضاع و احوال اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی یا مطالبی از این دست هستند. سایر بخش های وب سایت نیز به مرور زمان تکمیل و البته دستخوش تغییرات جهت عملکرد بهینه و در مقابل فضا و زمان حداقلی می شوند. از بخش های مهم می توان به خبرهای ویژه و خدمات اشاره نمود که اولی محل انتشار نوشته هایی با مضامین خاص و با اهمیت افزون بر دیگر نوشته هاست که در کمتر مکانی قابل یافت باشند و دومی جهت ارتباط علمی یا تجاری با من است.

اگر طی یک ماه قبل از درج این نوشته، به وب سایت مراجعه کرده باشید، تفاوت چشمگیر شمایل جدید وب سایت با حالت قدیم کاملا محسوس خواهد بود. طراحی قبلی علی رغم رعایت موارد مدنظرم مانند مینیمال و ساده بودن، کارایی دلخواهم را نداشت و به همین دلیل ساده ولی مهم چیدمان فعلی انتخاب و بتدریج بهینه می شود. خواهشمندم در صورت امکان نظرات خود را برای بهبود موارد ارتباطی با شما از طریق ایمیل برایم ارسال کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاه بگذارید

1 دیدگاه فعال "رونمایی و معرفی سایت"

اطلاع از
avatar
ترتیب دیدگاه ها:   جدیدترین | قدیمی ترین | بیشترین امتیاز
مجتبی اصفری
بازدید کننده

سلام مهندس
خدا قوت
پیشنهاد همکاری دارم
چنانچه موافق بودید بفرمایید تا جزئیات همکاری خدمت شما ایمیل گردد
موفق باشید

wpDiscuz
Top