دانلود فیلتر شکن رایگان

دانلود فوری سه فیلتر شکن رایگان و پر سرعت جدید با فناوری روز که در حال حاضر با عملکرد بالا و بدون هیچ مشکلی کار می کنند. از مجموع سه فیلتر شکن جدید معرفی شده، دو فیلتر شکن از محصولات خارجی موجود است که توسط هموطنان خلاق، بروز رسانی و بومی سازی شده و فیلتر شکن سوم نیز محصول کشور چین است که بر خلاف فیلتر شکن های رایج قبلی، با کیفیت و سرعت بیشتری عمل می نماید.

عنوان این نوشته و متن فوق مقدمه ای است بر دو نکته بسیار مهم اجتماعی که جامعه خواسته یا ناخواسته دچار آن شده است و در ادامه به آنها پرداخته می شود.

الف – محرومیت :

ابزارهای مختلفی برای تعریف، باز تعریف و رعایت ارزش ها در یک جامعه وجود دارد. اما زمانی که به منظور رعایت یک ارزش عواملی چون عدم درک کافی از موضوع، نقصان مدیریت و تصمیم سازی و ضعف در فناوری اجرایی وجود داشته باشد، مشکلات عدیده ای در جامعه ایجاد می گردد.

موضوع فیلترینگ محتوای اینترنت، برای مدت های طولانی همچنان یکی از بزرگ ترین دغدغه های مسئولین و خصوصا کاربران ایرانی است. از یک سو مسئولین بنا بر ارزش ها و برداشت خود از محتوای مجاز، مدیریت خاصی را اعمال و با ابزارهای نامناسب، نوعی فیلترینگ را در به اجرا می گذارند که نه رضایت خود و نه رضایت کاربران را در پی ندارد. از سوی دیگر، در حالی که عمده کاربران برای دسترسی به بخشی از محتوای مورد نظر خود که عموما تضادی با هنجارهای جامعه نیز ندارد، دچار مشکل و متحمل هزینه مالی و زمانی هستند،  برخی دیگر کاربران برای دسترسی به محتوای غیر اخلاقی با استفاده از VPN و فیلترشکن های پولی و مواردی از این دست براحتی به هر محتوایی دسترسی دارند.

پروژه فیلترینگ هوشمند نیز که سال های طولانی بحث داغ رفع مشکلات فیلترینگ محتوا در ایران را زنده نگه داشته بود، مدت هاست خروجی و عملکردی ندارد و مشخص نیست که چه زمانی می توان با قاطعیت اعلام کرد که هم آرامش ذهنی مسئولین و خانواده ها برای عدم دسترسی به محتوای غیراخلاقی و هنجار شکن و هم دسترسی مناسب و آسان کاربران به محتوای مفید و ارزشمند تامین شده است.

مدیریت فیلترینگ در ایران مانند جاده ای میان دو شهر مهم است که بعضی بخش های آن به علت بار اضافه و تردد غیرمجاز ماشین های سنگین دچار آسیب خواهد شد، لذا مدیران عبور ماشین های سبک را نیز ممنوع اعلام کرده اند. در این حالت، ماشین سنگین دارای منافعی شخصی برای عبور است و به هر قیمت موانع را دور می زند ولی ماشین سبک که برای امورات معمول و مجاز نیاز به تردد دارد، بدون هیچ دلیل موجه بطور کلی از عبور محروم شده و یا بواسطه دور زدن موانع و به تعبیری عمل به خلاف قانون و یا جستجوی بیهوده برای یافتن راه جایگزین، دچار هزینه های مختلف می گردد.

عمده کاربران ایرانی، دست کم چندین باری صفحه مشهور پیوندها که دارای رتبه ۲۶ وب سایت های پر بازدید ایران و ۱۵۰۰ وب سایت های پر بازدید جهان است را در نتیجه ی جستجو برای تصویر یک قطعه الکترونیکی، تصویر پس زمینه، فایل راهنمای لوازم خانگی، فایل های سیستمی، مقالات علمی، کتاب های مختلف، ویدیوهای آموزشی و غیره مشاهده نموده اند. مواردی که اصولا هیچ منطق و مبنای صحیح و قابل توضیحی برای عدم دسترسی به آنها وجود ندارد.

البته موضوع کیفیت و کمیت دسترسی کاربران ایرانی به محتوای وب بسیار پیچیده تر از این است. بخش وسیعی از محتوای وب که توسط دولت ایران فیلتر نمی شود، برای کاربران ایرانی که IP ایرانی دارند غیر قابل دسترس است. به این معنی که فیلتر گسترده دومی از سوی سایر دولت ها و موسسات خصوصی برای کاربران ایرانی اعمال شده که دسترسی به بخش بزرگی از محتوای با ارزش وب را غیر ممکن یا هزینه بر می سازد.

و اما ضربه سوم یا موج بعدی فیلترینگ، محرومیت ناشی از کمیت و کیفیت و سرعت بسیار ضعیف و عقب مانده سرویس های دسترسی به اینترنت ایرانی است که گاهی در عمل به کاربر اجازه رسیدن به دو مرحله فیلترینگ داخل و خارج از کشور را نیز نمی دهد. سرویس های حجمی با کمیت و کیفیت بسیار پایین و قطعی های بیشمار، هزینه بسیاری را بر کاربران ایرانی تحمیل می کنند. همگی می دانیم که ایران در لیست کشورهای با زیرساخت قدیمی و بی کیفیت و هزینه دسترسی بسیار گران، جزء موفق ترین ها است. بطوریکه در مقایسه هزینه یک سرویس ADSL ثابت ۱۰ مگابیتی نامحدود یک ماهه در ایران (که از قضا برای عمده جامعه غیر قابل دسترس و مانند آرزو است) و سایر کشورهای جهان، ایران جایگاه دهُم گران ترین اینترنت جهان را داراست (هزینه اینترنت در ایران ۶۸ درصد بیش از ایالات متحده و گواتمالا و عراق، ۱۸۰ درصد بیش از انگلستان و جامائیکا و پاکستان، ۳۲۰ درصد بیش از ونزوئلا و ترکیه و هند، ۵۵۰ درصد بیش از گرجستان و آذربایجان و قزاقستان و بیش از ۲۰۰۰ درصد بیشتر از روسیه و اوکراین).

ب ماهیت غیر مرتبط

استفاده از عناوین و برچسب (تگ) های توخالی و فاقد ارتباط به مطلب ارائه شده در فضای وب فارسی بسیار رایج شده است. برای نمونه، در این نوشته از عنوان دانلود فیلتر شکن رایگان و پر سرعت استفاده شده است که بطور کلی ارتباطی با دانلود یک فیلترشکن ندارد و مرور و نقدی مقدماتی بر پدیده فیلترینگ و حواشی آن است.

در انواع مختلف ماهیت غیر مرتبط می توان به نوشته هایی با عناوین درخشان و جذاب اشاره کرد که در نشریات، خبرگزاری ها، مراکز عرضه محصولات مختلف و مواردی از این دست به وفور وجود دارد. تمامی موارد پیش گفته را می توان در حالت مجازی نیز مشاهده کرد ولی نوع جدیدی از ماهیت غیر مرتبط بطور گسترده ای در وب فارسی مورد استفاده قرار گرفته که فقط یک عنوان و برچسب هایی خاص است که هیچ نوشته ای در آن وجود ندارد!

مطابق این روش، کاربر با جستجو کلید واژه های مورد نظر خود به نتایجی برخورد می کند که توخالی هستند. تعداد وب سایت هایی که فقط با عناوین جذاب و حتی بدون داشتن چند کلمه محتوا، کاربران را از طریق موتورهای جستجو جذب کرده و باعث اتلاف زمان آنها می شوند بیشمار است.

یکی از کلید واژه های پر استفاده این وب سایت ها، دانلود رایگان فیلتر شکن است که به دلایل گفته شده در بند الف همین نوشته، از جذابیت و محبوبیت کم نظیری برای مخاطبین و کاربران برخوردار است. بر این اساس، کاربر با جستجوی این کلید واژه به مجموعه ای بی انتها از وب سایت های تو خالی می رسد و با سردرگمی بسیار، نهایتا یا منصرف شده و یا به خریداری فیلترشکن های پولی روی می آورد.

البته سه فیلترشکن پیش گفته در مقدمه این نوشته را می توانید بصورت رایگان در این قسمت دریافت نمایید که خُلف وعده نیز نباشد! البته پیشنهاد می شود با توجه به قیمت بالای فیلتر دوربین های عکاسی از این سه فیلتر شکن قوی و پر سرعت استفاده ننمایید!

filter-1 filter-2 filter-3 filter-4

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه می گذارد

اطلاع از
avatar
wpDiscuz
Top