تبلیغات

چرا تبلیغات در این وب سایت ؟

وب سایت شخصی مسعود علامه براساس آمار داخلی وب سایت و عمده سایت های تحلیل ترافیک اینترنت، یکی از پر بیینده ترین وب سایت های شخصی فارسی زبان است که به صورت مستقل عمل می نماید و خوشبختانه با توجه به عملکرد خود توانسته است توجه قشر وسیعی از مخاطبان را در دو حوزه مطالب تخصصی علوم پژوهشی و آموزشی عمرانی و اطلاعات عمومی به خود جذب نماید.
بازدیدکنندگان وب سایت شخصی مسعود علامه جامعه ای فرهیخته از کاربران فارسی زبان در ایران و خارج از کشور هستند که عمدتا در رشته های فنی و مهندسی و مدیریت تحصیل نموده و مشغول فعالیت می باشند. مخاطبان این وب سایت عموما مدیران، کارشناسان و بطور کلی فعالان اثر گذار در سازمان و نهادهای دولتی و شرکت های خصوصی مشاور و پیمانکار با موضوع فعالیت های عمرانی و زیرساخت کشور هستند که دست کم دارای تحصیلات کارشناسی در یکی از رشته های فنی و مهندسی نظیر مهندسی عمران، مهندسی مکانیک، مهندسی برق و مدیریت پروژه می باشند. این طیف ویژه از بازدیدکنندگان می تواند مخاطبی مناسب و مؤثر برای ارائه خدمات و محصولات بسیاری از شرکت های تولیدی و مشاور، اصناف و نهادهای ارائه خدمات باشد.
وب سایت شخصی مسعود علامه با توجه به این موضوع و پس از بررسی شیوه های مختلف و جاری تبلیغاتی در ایران و همچنین درک شرایط و نیاز سفارش دهندگان آگهی، اقدام به ارائه تبلیغ و نمایش آگهی محصولات، خدمات و معرفی وب سایت ها نموده است. بزرگ ترین مزیت استفاده از خدمات تبلیغاتی در وب سایت شخصی مسعود علامه، هزینه کاملا مناسب و بسیار پایین تر از ارقام رایج در ایران با توجه به تعداد و مدت نمایش و استفاده از مخاطبان واقعی و ارزشمند است.

چگونگی نمایش آگهی :

بنرها و تصاویر تبلیغاتی در اندازه های مشخص در بخش تعرفه ها و با توجه به مدت نمایش درخواستی توسط مشتری و در طول شبانه روز در سایدبار و بالای فوتر نمایش داده می شود. بطور مثال اگر مشتری یک ماه آگهی را انتخاب کند، آگهی ایشان به مدت سی روز و هر روز به تعداد بیشینه بازدید صورت گرفته نمایش داده می شود. لازم به ذکر است که در حال حاضر و با توجه به وضعیت بازدید وب سایت شخصی مسعود علامه و استراتژی اتخاذ شده بر اساس تحلیل بازدیدها، هزینه درج و نمایش تبلیغات در صفحات داخلی بیشتر از صفحه اصلی (اول) وب سایت می باشد. همچنین، در بعضی شرایط ویژه و پس از توافق با مشتری می توان آگهی را بصورت خاص و فقط در بعضی مطالب و نوشته ها نمایش داد. تعداد نمایش تبلیغات توسط وب سایت شخصی مسعود علامه به عوامل مختلفی بستگی دارد و مقدار ثابتی نیست. لذا توصیه می شود در زمان سفارش آگهی، نسبت به میزان نمایش حدودی موضوع آگهی استعلام شود.

تعرفه نمایش آگهی :

کلاس ابعاد آگهی به پیکسل محــل نمــایش آگـــهی مدت نمایش به روز تعرفه آگهی به تومان
A ۲۳۰ در ۲۳۰ سایدبار صفحه اصلی ۳۰ ۳۰۰,۰۰۰
B ۲۳۰ در ۲۳۰ سایدبار نوشته ها ۳۰ ۴۰۰,۰۰۰
C ۲۳۰ در ۱۱۵ سایدبار صفحه اصلی ۳۰ ۱۸۰,۰۰۰
D ۲۳۰ در ۱۱۵ سایدبار نوشته ها ۳۰ ۲۶۰,۰۰۰
E ۸۰۰ در ۱۰۰ فوتر صفحه اصلی ۳۰ ۵۰۰,۰۰۰
F ۸۰۰ در ۱۰۰ میان صفحه نوشته ها ۳۰ ۷۰۰,۰۰۰

مشخصات بنرها :

اندازه بنرها مطابق جدول بخش تعرفه ها و بیشینه حجم قابل قبول برای آن ها هشتاد کیلو بایت (۸۰KB) است. بنر می تواند در فرمت تصویر GIF یا JPG باشد. لازم به ذکر است که در صورتی که حجم فایل بنر بیش از اندازه مشخص شده باشد، هزینه نمایش آگهی با توافق مشتری افزایش می یابد. شایان ذکر است، طراحی بنر به عهده سفارش دهنده است و در صورت لزوم جهت طراحی نسبت به اخذ هزینه اقدام خواهد گردید. همچنین مشتری موظف است طراحی، رنگ بندی و نمایش بنر را به صورتی اجرا نماید که با ساختار کلی وب سایت همخوانی کامل داشته و به آن خدشه ای وارد ننماید.

نحوه سفارش آگهی :

جهت سفارش آگهی کافیست با توجه به کلاس تبلیغاتی مورد نظر، مبلغ تعیین شده به حساب بانکی مورد اشاره در همین صفحه واریز و مشخصات مبلغ واریزی (تاریخ،مبلغ واریزی و…) به همراه تصویر آگهی (بنر) و لینک مرتبط با آن به ایمیل بخش تبلیغات ارسال شود. پس از بررسی مبلغ واریز شده و همچنین آگهی مورد درخواست، طی مدت دو تا سه روز کاری آگهی فعال خواهد گردید. همچنین، به محض فعال شدن آگهی ایمیلی جهت اطلاع مشتری برای وی ارسال خواهد شد.
در صورتی که سفارش دهنده برای نخستین بار اقدام به سفارش آگهی می نماید و نسبت به محتوای وب سایت و پذیرش آگهی خود مردد است، پیشنهاد می شود ابتدا آدرس وب سایت و یا تصویر آگهی از طریق ایمیل برای وب سایت شخصی مسعود علامه ارسال شود تا بررسی و در صورت تایید به وی اطلاع رسانی گردد. شایان ذکر است سفارش آگهی به منزله مطالعه و قبول کامل قوانین و شرایط جذب آگهی مندرج در این صفحه از سوی مشتری است.
جهت اطلاعات بیشتر و سفارش آگهی می توان با ایمیل info@masoudallameh.com و یا با تلفن ۰۹۳۶۱۹۰۲۲۶۶ تماس حاصل نمود.

نحوه پرداخت :

پس از انتخاب کلاس تبلیغات مبلغ آن را به شماره حساب ۴۰۲۸۹۳۱۰۳۲ بانک ملت به نام مسعود علامه واریز نمایید و تاریخ، کد شعبه، میزان مبلغ واریز شده و شماره سند (فیش واریزی) را همراه بنر (تصویر آگهی) و لینک مرتبط با آگهی به ایمیل info@masoudallameh.com ارسال نمایید. جهت واریز اینترنتی (ساتنا یا پایا) نیز میتوانید از شماره شبا IR910120010000004028931032 استفاده و مشخصات واریزی و نام واریز کننده را ارسال نمایید.

همچنین می‌توانید مبلغ آگهی را از طریق شماره کارت ۶۱۰۴۳۳۷۹۴۸۹۶۷۴۷۴ بانک ملت به نام مسعود علامه واریز نمایید و تاریخ واریز، میزان مبلغ واریز شده و شماره و نام بانک کارت واریز کننده را همراه بنر و لینک مرتبط با آگهی به ایمیل اشاره شده ارسال نمایید. توجه کنید مشخصات واریزی را نهایتاً تا یک هفته پس واریز از طریق ایمیل مورد اشاره به اطلاع ما رسانده و تایید آنرا دریافت کنید؛ در غیر اینصورت وب سایت شخصی مسعود علامه هیچ مسئولیتی برای بررسی و تایید مبلغ واریز شده شما و هرگونه عواقب احتمالی آن را نخواهد داشت. همچنین توجه داشته باشید که واریز مبلغ آگهی به معنای قبول قوانین سایت و تایید نهایی سفارش آگهی است، بنابراین حتما قبل از واریز مبلغ شرایط و قوانین جذب آگهی را مطالعه فرمایید.

قوانین

بخش قوانین و مقررات وب سایت اکیدا مطالعه شود.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه می گذارد

اطلاع از
avatar
wpDiscuz
Top